Pływalnia Koło

basen rekreacyjny

BASEN REKREACYJNY

 

posiada nieregularny kształt. Z uwagi na jego konstrukcję, temperaturę wody (30°C) i zróżnicowaną głębokość (0,90 m – 1,20 m) jest doskonałym miejscem do nauki pływania, hydromasażu, a także pełnego relaksu. W tym basenie miło spędzimy wolny czas, rozluźnimy się, jak również możemy wykonać ćwiczenia rehabilitacyjne. Pod czujnym okiem instruktora zarówno dorosły, jak i dziecko będzie mogło nauczyć się pływać.
Integralną częścią basenu rekreacyjnego są: ławka z hydromasażem, kaskady wodne, gejzery oraz przeciwprąd.

DSC_8501

 


 ŁAWKA Z HYDROMASAŻEM

to połączenie ogólnie znanych zalet masażu tradycyjnego z relaksującymi właściwościami ciepłej kąpieli. Poprawia samopoczucie i działa ożywczo na organizm, pozwala także utrzymać dobrą formę i na długo zachować młodzieńcza sylwetkę. Dla małych dzieci to świetna zabawa i ogromna przyjemność, a jednocześnie wpływa na lepszy sen i zwiększa odporność. Starszym osobom pozwala utrzymać sprawność fizyczną. Dla młodzieży i dorosłych daje możliwość poprawienia kondycji, odpręża. Jest to również znakomita profilaktyka przed schorzeniami kręgosłupa, układu kostno-stawowego i układu krążenia. Dla osób starszych lub schorowanych to znakomita pomoc w leczeniu wielu chorób. Masowanie ciała silnymi strumieniami wody zmieszanej z powietrzem wpływa korzystnie na skórę, usuwa zmęczenie i uspokaja. Działa także kojąco na układ nerwowy i psychikę człowieka.

DSC02027

 


WODNA KASKADA

 

jest rodzajem biczy wodnych, które ze względu na ciśnienie strumienia wody oprócz działania termicznego, mają bardzo silne działanie mechaniczne. Przyjemnie relaksują kręgosłup, pobudzają krążenie i przemianę materii. Wpływają stabilizująco na autonomiczny układ nerwowy, pobudzają krążenia i oddychanie. Pozwolą one Państwu zrelaksować się po treningu, pozytywnie wpłyną na samopoczucie.

DSC_8493

 

 


GEJZER

powietrzny służy do wytwarzania efektu silnego źródła wybijającego z dna basenu. Oprócz efektu optycznego gejzer stanowi rodzaj doskonałego hydromasażu dennego. Dmuchawa powietrza wytwarza strumień, który sprężony przedostaje się przez dużą liczbę otworów (ø 4 mm), umieszczonych na dnie basenu.

DSC02029

 

 


PRZECIWPRĄD

jest jedną z podstawowych atrakcji basenowych. Urządzenie to pozwala pływać w miejscu „pod prąd” lub też zażywać intensywnych masaży poprzez możliwość regulacji siły strumienia wypływającej wody. Przeciwprąd jest doskonałą alternatywą dla innych atrakcji wodnych zamontowanych w basenie rekreacyjnym, gdyż daje możliwość całkiem swobodnego popływania.

DSC02030

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek
godz.:06:00 - 21:30
strefa saun poniedziałek - piątek: godz. 16:00-21:30 Sobota, niedziela i święta
godz.:08:00 - 20:00
Sobota, niedziela i święta strefa saun: godz. 12:00-20:00

>> więcej

Kontakt

Godziny otwarcia e-mail: basen@kolo.pl Informacja: 63/306 77 77
Informacja: 63/306 73 06
795-825-000
>> więcej

Jak dojechać

Godziny otwarcia Wjazd od ul.Kolejowa 7
62-600 Koło
>> więcej

INSTRUKTORZY

Godziny otwarcia Wykaz instruktorów nauki pływania
>> więcej